Çeyizlik Pike Takımı - ATAŞMODA Çeyizlik ev tekstil ürünleri

Çeyizlik Pike Takımı

 

Çeyizlik pike takımları, özellikle onları kullanacak olan gelinler için oldukça önem verilecek konulardan bir tanesidir. Çeyizlik pike takımı modelleri; kumaşı, kalitesi, rengi, desenleri gibi pek çok şekilde kategorize edilebilir. Geçmişten bu yana gerek dantellerle, gerekse farklı çeşitlerle bugüne kadar gelen pike takımları çeyizin olmazsa olmazlarındandır. Günümüzde kullanılan pike takımları geçmiş yıllara göre daha modern görünüştedir. Ve genellikle uçlarında dantel tercih edilmez. Nostalji seven gelinler hariç. Pek çok çeşidi bulunan pike takımı çeşitleri içerisinden tercihi ise tamamen gelin hanımın zevkine kalıyor. İstediği renkte ve desende pike takımlarını tercih edebiliyor. Daha ağır sevenler için taşlı pike takımı, güpürlü pike takımı, dantelli pike takımı seçenekler bulunurken, daha sadece sevenler için de şık tek renk pike takımı modelleri de bulunuyor. Özellikle bayanların çeyizlik pike takımları dantel şekline ilgisi daha yoğun. Çeyiz için pike takımı modelleri ile birçok seçenek sizin beğeninize sunulmaktadır.

 

Pike Takımı Tercihi Yaparken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Pike takımı, özellikle çeyizlik pike takımları görselliği bol olan ürünlerdir. Bu nedenle de daha çok görselliğe önem verilir. Pike takımı renkleri tercih ederken en başta gelen özelliklerden biridir. Çeyizlik pikeler renk tercihinden sonra kalitesine fazlasıyla önem verilmektedir. Özellikle kalitesi konusunda çok dikkatli olmanız gerekir. Aynı zamanda mobilyalarınıza ve ev dekorasyonuna uyumlu olması daha hoş bir görüntü yakalamanıza yardımcı olacaktır. Kumaş seçimi pike takımlarında çok önemlidir. Seçtiğiniz kumaşın uzun ömürlü olmasını tercih etmelisiniz. Bu konu hakkında yakın çevrenize danışabilir ve onlarında bilgisini alabilirsiniz. Kalitesi düşük olan ve kumaşı çok dayanıklı olmayan pike takımları solmalara, çekmelere yol açar. Satışını yapmış olduğumuz kaliteli pike takımları sayesinde gözünüz arkanızda kalması.

 

Pike Takımları Ne Gibi Özelliklere Sahiptir?

 

Pike takımları, kış aylarından daha çok yaz aylarında tercih edilen bir üründür. Yaz aylarında tercih edilmesinin sebebi ise de kış ayında kullanılan ürünlere göre daha ince yapıda olması ve çok fazla görselliğe hitap etmesidir. Bu nedenle de özellikle kumaşları sizi yaz günlerinde serin tutmak için tasarlanmıştır.

 

Çeyizlik Pike Takımı Fiyatları

 

Çeyizlik pike takımı fiyatları değişkenlik gösterebilir. Fakat günümüzde hem teknoloji sayesinde hem de takımların daha modern olması sebebiyle her bütçeye yönelik pike takımları bulunmaktadır. Desensiz, sade, spor görünümlü pike takımları daha ucuza satılırken, daha çok uğraş gerektiren takımlar daha pahalı fiyatlara satılmaktadır. Fakat yine de bunlar arasında size uygun olan fiyatı ve modeli bulmanız oldukça kolaydır.

 

ÇeyizlikÇeyizlikpiketakımıPiketakımı